PËRSE DUHET SHKARKUAR APLIKACIONI ABA ONLINE!
Shkarko aplikacionin ABA online dhe regjistrohu tani për tu mirëinformuar mbi fushën e bujqësisë & blegtorisë në vend. Përmes ABA online ju do të përditësoheni lidhur me:

 • Tregu online
  Shisni, blini dhe promovoni produktet tuaja bujqësore përmes komfortit të tregut online. Investoni kohën tuaj tani në marketimin e produkteve tuaja bujqësore në platformën ABA online për të rritur aktivitetin tuaj bujqësor si asnjëherë më parë. Shkarko Aplikacionin ABA online tani, dhe promovoni produktet tuaja bujqësore & blegtorale në kohë reale.
 • Pyet Ekspertin
  Komuniko direkt me një nga ekspertët e ABA-s për ti dhëne zgjidhje problematikës suaj në sektorin e bujqësisë & blegtorisë. Me vetëm një pyetje, ju do merrni ekspertizë bashkëkohore për aktivitetin tuaj bujqësor;
 • Forumi
  Bëhuni pjesë e komunitetit më të madh në Shqipëri për diskutimet lidhur me sektorin e bujqësisë dhe blegtorisë në vend. Shkarko Aplikacionin ABA online tani, dhe regjistrohu për të vendosur krijimin e partneriteteve, dhe bashkëbisedimin në grup me fermerë të tjerë dhe aktorë të zinxhirit të vlerave.
 • Informacion lidhur me Teknologjitë e Prodhimit
  1) Informacione mbi teknologjitë e prodhimit, lëndët e para, plehërat kimike dhe organike, pesticidet, çmimet e tregut, standardet për eksport dhe çertifikimet bujqësore, skemat e subvencionit etj;
  2) Njohuri teknike e praktike (bujqësi, blegtori) për çdo fazë të biznesit tuaj bujqësor;Lini një koment


Komente të mëparshme
Awesome article. Kopen Manchester United Shirt

-Mahalia

I enjoy what you guys are up too. This type of clever work and exposure! Keep up the very good works guys I've added you guys to blogroll. Spanien Trøje

-Brittney

Unquestionably believe that which you stated. Your favorite reason appeared to be on the internet the simplest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people think about worries that they just do not know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side effect , people could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks Koszulka Polska

-Mellissa


Shpërndaj në rrjetet sociale: